Kontakt

Grupa Zdrowie Arkadiusz Chmieliński
ul. Sienkiewicza 7
09-100 Płońsk

Sekretariat
tel. 23 683 44 60
fax 23 683 44 61

Warszawa, ul. Kondratowicza 27B (filia)
03-285 Warszawa
Rejestracja:
tel.: (22) 749-10-00
Kardiologia:
tel.: (22) 749-10-00
mail: kondratowicza@grupazdrowie.pl

Płońsk, ul. Sienkiewicza 7
09-100 Płońsk

Rejestracja tel. 22 749 10 30
fax 22 749 10 33
mail: plonsk@grupazdrowie.pl

Baboszewo, ul. Odrodzenia 7 (filia)
09-130 Baboszewo
Rejestracja:
tel/fax.: (22) 749-10-50
mail: baboszewo@grupazdrowie.pl
Czerwińsk, ul. Władysława Jagiełły 6
09-150 Czerwińsk nad Wisłą
Rejestracja:
tel: 22 749 10 62
mail: czerwinsk@grupazdrowie.pl
Dzierzążnia 58
09-164 Dzierzążnia
Rejestracja:
tel: 22 749 10 53
dzierzaznia@grupazdrowie.pl
Płock, ul. Harcerza Antolka Gradowskiego 26
09-402 Płock
Rejestracja:
tel: 24 262 37 35
gradowskiego@grupazdrowie.pl
Dom Pomocy Społecznej
Fundacja ‚Zdrowa Jesień’
Biuro:
tel/fax: (23) 684-40-04
tel.: (23) 655-82-44
www: http://www.zdrowajesien.pl
Kraszewo Czubaki 23A
Recepcja:
tel.: 22 749 10 70
tel.: 22 749 10 71
tel.: 23 679 73 16
tel.: 23 679 73 14
tel.: 23 679 73 20
mail: kraszewo@grupazdrowie.pl
Warszawa, ul. Samolotowa 9A
03-984 Warszawa
Rejestracja:
tel/fax: (22) 749 10 20
mail: samolotowa@grupazdrowie.pl
Raciąż, ul. Mławska 15
09-140 Raciąż
tel: 22 749 10 55
fax: 22 749 10 56
mail: mlawska@grupazdrowie.pl
Unieck 13A
09-140 Raciąż
Rejestracja:
tel/fax.: (23) 679-35-18
unieck@grupazdrowie.pl
Czerwonka Włościańska 36a
06-232 Czerwonka Włościańska
Rejestracja:
tel/fax.: 29 717 95 70
mail: czerwonka@grupazdrowie.pl
Sypniewo, ul. Wincentego Witosa 2
06-216 Sypniewo
Rejestracja:
tel: 22 749 10 60
mail: sypniewo@grupazdrowie.pl
Raciąż, ul. Jana Pawła II 7A
09-140 Raciąż
Rejestracja:
tel. (22) 749-10-55
fax.(22) 749-10-56
mail: raciaz@grupazdrowie.pl

Inspektorem Ochrony Danych Osobowych w Grupie Zdrowie jest Agnieszka Żochowska. Z Inspektorem mogą Państwo skontaktować się poprzez email: iod@grupazdrowie.pl.

Dostępność