O nas

GRUPA ZDROWIE rozpoczęła udzielania świadczeń medycznych w styczniu 1998 roku.

 Jej założycielem i właścicielem jest Arkadiusz Chmieliński, lekarz z wieloletnią praktyką i specjalizacjami w zakresie chorób wewnętrznych, medycyny rodzinnej i kardiologii. Przez kolejne lata rozwoju firmy, rozszerzyliśmy zakres swojej działalności o nowe placówki POZ, poradnie specjalistyczne oraz opiekę stacjonarną  na całym Mazowszu.

Grupa Zdrowie pierwotnie nosiła nazwę Poradnia Rodzinna Zdrowie. Jednak mała Przychodnia w Płońsku rozrosła się, nie odzwierciedlając nazwą zakresu swojej działalności i dlatego w 2016 roku zmieniła nazwę na Grupa Zdrowie.

W skład grupy wchodzi największy w Polsce zespół opieki długoterminowej i rehabilitacji Centrum Medyczne GRUPA ZDROWIE w Kraszewie Czubkach. To prawie 600 łóżek w zakładach opiekuńczo-leczniczych dla dorosłych i dzieci, dla osób psychicznie chorych, całodobowa i dzienna rehabilitacja oraz hospicjum.

Naszym nadrzędnym celem jest identyfikacja i realizacja potrzeb zdrowotnych naszych pacjentów na wszystkich etapach ich życia. Potrzeby te realizuje profesjonalny zespół, któremu umożliwiamy dostęp do najnowszych metod pracy i nowoczesnego sprzętu.

Świadczenia medyczne udzielane w placówkach GRUPY ZDROWIE są finansowane głównie przez Narodowy Fundusz Zdrowia, ale spektrum naszej działalności dopełniane jest usługami odpłatnymi.

„Zdrowie na całe życie” z GRUPĄ ZDROWIE

Accessibility