CENTRUM MEDYCZNE GRUPA ZDROWIE

tel:. 22 749 10 70
fax: 22 749 10 71
mail:. kraszewo@grupazdrowie.pl

Kraszewo-Czubaki 23a,
09-140 Raciąż

Pośród  malowniczych łąk i lasów, otoczonych ciszą i spokojem na terenie gminy Raciąż , nad rzeką Raciążnicą w 2004 roku powstał „dom dla osób chorych” miejsce zapewniające bezpieczeństwo i intymność pacjentom. Piękna i ekologicznie czysta okolica oraz lasy, które okalają ośrodek tworzą mikroklimat i warunki sprzyjające poprawie stanu zdrowia oraz nauce i wypoczynkowi.

Centrum Medyczne Grupa Zdrowie w Kraszewie Czubakach oferuje świadczenia w zakresie opieki długoterminowej dla dorosłych na podstawie umowy z NFZ, na następujących oddziałach:

✔ ZOL dla Dorosłych
✔ ZOL Psychiatryczny
✔ ZOL dla dzieci i Młodzieży
✔ Hospicjum
✔ Pacjenci Wentylowani Mechanicznie
✔ Rehabilitacja Kardiologiczna
✔ Rehabilitacja Neurologiczna

Zapewniamy kompleksową opiekę dostosowaną do stanu zdrowia. Pacjentami opiekuje się wysoko wyspecjalizowana kadra: lekarze , psychiatrzy, neurolodzy, geriatrzy, interniści, psycholodzy, terapeuci zajęciowi, rehabilitanci, pielęgniarki, opiekunki oraz sanitariusze.

 

Na terenie Centrum Medycznego Grupa Zdrowie znajduje się kompleks sportowo-rekreacyjny: boisko do koszykówki i piłki nożnej, kort tenisowy, ogrodzony park i szklarnia nad którą pieczę sprawują pacjenci ośrodka. Do dyspozycji w okresie sprzyjającym wypoczynkowi na zewnątrz udostępniane są również wygodne leżaki, hamaki oraz meble zewnętrzne . Sklepik oraz kawiarnia to miłe miejsce spotkań z rodziną gdzie można wypić przepyszna kawę z ekspresu a nawet skosztować lodów włoskich z maszyny . W długie zimowe wieczory filmy wyświetlane na projektorach zapewniają relaks jak w kinie, a dostęp do niewielkiej biblioteczki pozwala miłośnikom lektury oddać się odprężeniu. Pacjenci maja również dostęp do Internetu.

Accessibility