Kariera

Szukamy lekarzy do pracy w przychodni lekarskiej (Podstawowa Opieka Zdrowotna).

Wymiar pracy oraz forma zatrudnienia do uzgodnienia.

Lekarz w Podstawowej Opiece Zdrowotnej

Miejsce pracy: Płońsk i okolice

Wymagania:

  • Wymagane jest posiadanie prawa wykonywania zawodu lekarza.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji poprzez formularz kontaktowy.

W przypadku, jeśli chcą Państwo, aby przesłane CV było brane pod uwagę także w innych procesach rekrutacji, prosimy o zawarcie także klauzuli: ,,Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Grupę Zdrowie Arkadiusz Chmieliński moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.”

Informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest Grupa Zdrowie  Arkadiusz Chmieliński z głównym miejscem prowadzenia działalności w Płońsku przy ul. Sienkiewicza 7, 09-100 Płońsk. Państwa dane będą przetwarzane w zakresie niezbędnym dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, do ich sprostowania lub uzupełnienia, a także do wycofania zgody. W celu poszukiwania dodatkowych informacji proszę o zapoznanie się z Polityką Prywatności Grupy Zdrowie umieszczoną na stronie internetowej.

Miejsce pracy: Warszawa Kondratowicza i okolice

Wymagania:

Informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest Grupa Zdrowie Arkadiusz Chmieliński z głównym miejscem prowadzenia działalności w Płońsku przy ul. Sienkiewicza 7, 09-100 Płońsk. Państwa dane będą przetwarzane w zakresie niezbędnym dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, do ich sprostowania lub uzupełnienia, a także do wycofania zgody. W celu poszukiwania dodatkowych informacji proszę o zapoznanie się z Polityką Prywatności Grupy Zdrowie umieszczoną na stronie internetowej.

Oferta pracy na stanowisko:

Kucharz / Pomoc kuchenna

Miejsce pracy: Kraszewo-Czubaki gm. Raciąż

Zakres obowiązków:

  • właściwa organizacja pracy na stanowisku
  • obieranie, krojenie, szatkowanie i siekanie warzyw i owoców na późniejsze potrawy,
  • utrzymywanie czystości w obrębie kuchni i zaplecza sanitarnego,
  • przygotowywanie potraw i dań będących składnikami diet zgodnie z obowiązującymi recepturami
  • racjonalne gospodarowanie surowcami, minimalizowanie strat
  • obsługa, czyszczenie oraz dbanie o właściwy stan techniczny sprzętu, maszyn i urządzeń gastronomicznych
  • utrzymywanie porządku i higieny zgodnie z obowiązującymi standardami
  • przestrzeganie procedur i prowadzenie zapisów obowiązującego systemu jakości

Wymagania:

  • aktualna książeczka zdrowia- badania na nosicielstwo, wymagane w gastronomii
  • dyspozycyjność
  • sumienność i zaangażowanie

Dodatkowymi atutami będą:

  • wykształcenie gastronomiczne (zawodowe, policealne)
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Arkadiusz Chmieliński GRUPA ZDROWIE poszukuje

Prawnika do pracy w dziale prawnym

Przy wyborze preferowani są aplikanci lub osoby po zdanym egzaminie wstępnym na aplikację. Pod uwagę będą brani również absolwenci prawa oraz ewentualnie studenci V roku prawa.

Wymagana jest:

– dobra znajomość prawa cywilnego i administracyjnego;

– zaangażowanie i rzetelność.

Mile widziane są:

– znajomość prawa medycznego i tematyki związanej z funkcjonowaniem podmiotów leczniczych;

– prawo jazdy kat. B

– asystowanie w kompleksowej obsłudze prawnej podmiotu;

– przygotowywanie projektów pism, w tym pism procesowych, umów, regulaminów, dokumentacji wewnętrznej;

– analiza przepisów oraz orzecznictwa;

– bieżąca obsługa obiegu dokumentów, ich administracja i archiwizacja.

Oferujemy możliwość zdobycia doświadczenia z zakresu różnych dziedzin prawa, m.in. prawa cywilnego, prawa rodzinnego i opiekuńczego, prawa administracyjnego oraz prawa gospodarczego.

Wynagrodzenie zależne jest m.in. od posiadanego doświadczenia oraz dyspozycyjności i ustalane indywidualnie z kandydatem w trakcie spotkania.

Accessibility