DOŁĄCZ DO NAS! Poszukujemy do współpracy placówki POZ!
 • Dodatkowe opcje
  • Przejdź do terści:
   Alt
   1
   Mapa witryny:
   Alt
   2
   Wersja tekstowa:
   Alt
   3
   Kontrast:
   Alt
   4
   * Na Maku zamiast klawisza Alt używaj Ctrl+Option(⌥)
 • Dodatkowe opcje
  • Przejdź do terści:
   Alt
   1
   Mapa witryny:
   Alt
   2
   Wersja tekstowa:
   Alt
   3
   Kontrast:
   Alt
   4
   * Na Maku zamiast klawisza Alt używaj Ctrl+Option(⌥)

Warto wiedzieć!

Grupa Zdrowie jest polską firmą, która świadczy usługi medyczne w ramach NFZ. Pragnąc się rozwijać dla naszych pacjentów dodatkowo wiele usług oferowanych jest również prywatnie. Zależnie od placówki - usługi dotyczą podstawowej opieki zdrowotnej lub diagnostyki specjalistycznej. 

Deklarację wyboru lekarza, pielęgniarki i położnej POZ w firmie Grupa Zdrowie można złożyć na dwa sposoby:

 1. osobiście w przychodni wypełniając odpowiednie dokumenty
 2. drogą elektroniczną za pośrednictwem Internetowego Konta Pacjenta (IKP) na stronie https://www.pacjent.gov.pl. Szczegółowa instrukcja składania e-deklaracji znajduje się na naszej stronie głównej w zakładce E-DEKLARCJA. 

W przychodni Grupa Zdrowie można wykonać darmowe badania oferowane w ramach koszyka NFZ. Katalog usług różni się w zależności od placówki, jednak każda oferuje podstawowe badania diagnostyczne.

System EWUŚ pozwala na natychmiastowe potwierdzenie praw pacjenta do świadczeń opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych. Jeśli system nie potwierdzi uprawnień, a pacjent jest pewien że posiada do nich prawo należy złożyć pisemne oświadczenie o tym, że jest się ubezpieczonym. Można również okazać w rejestracji przychodni obowiązujący dokument potwierdzający prawo do świadczeń.